London Schools 2010
Harlington Sports Centre 5/12/2010


U13G Novice Results Qualifying round
  Execution +Difficulty Total
1 Evie Matthews / Hayes School TA 23,70 23,70 23,20 +1,5 24,70 48,40
2 Jessie Richardson / Mill Hill County High TA 23,20 23,20 22,60 +1,5 24,10 47,30
3 Karli Sylvin / St Angela's Ursuline School TA 23,40 23,40 21,80 +1,5 23,30 46,70
4 Julia Jones / Bancrofts TA 22,40 22,40 22,00 +1,5 23,50 45,90
5 Christina Hunter / Sarah Bonell TA 22,70 22,70 22,30 +0,8 23,10 45,80
6 Kitty Naghten / Mill Hill County High TA 21,90 21,90 22,40 +1,2 23,60 45,50
7 Laura Nayiga / St Angela's Ursuline School TA 22,30 22,30 20,80 +1,5 22,30 44,60
8 Maya Israel / Mill Hill County High TA 21,50 21,50 21,20 +1,2 22,40 43,90
9 Hannah Curl / Bancrofts TA 21,60 21,60 21,40 +0,8 22,20 43,80
10 Isabel Omerod / Bancrofts TA 21,40 21,40 21,10 +0,8 21,90 43,30
11 Tinuola Arikawe / St Angela's Ursuline School TA 23,20 23,20 19,20 +0,8 20,00 43,20
12 Bethany Leggatt / Hayes School TA 21,50 21,50 20,70 +0,8 21,50 43,00
13 Eleanor Munro / Surbiton High School TA 20,70 20,70 21,00 +1,2 22,20 42,90
14 Ellie Bardell / Hayes School TA 20,60 20,60 20,90 +0,8 21,70 42,30
15 Alice Newbould / Teddington School TA 22,10 22,10 19,30 +0,8 20,10 42,20
16 Tope Kedienhon / St Angela's Ursuline School TA 21,40 21,40 19,80 +0,9 20,70 42,10
17 Jemima Witt / Teddington School TA 21,70 21,70 19,60 +0,8 20,40 42,10
18 Stellina Blooman / Mill Hill County High TB 20,70 20,70 19,30 +1,2 20,50 41,20
19 Emma Twitchin / Mill Hill County High TB 19,70 19,70 20,00 +1,2 21,20 40,90
20 Harriet Hansford / The Lady Eleanor Holles School TB 20,00 20,00 20,10 +0,8 20,90 40,90
21 Ella Moore / Mill Hill County High TA 19,50 19,50 20,00 +1,2 21,20 40,70
22 Emma Leaman / The Lady Eleanor Holles School TA 20,20 20,20 19,20 +1,2 20,40 40,60
23 Matilda Toseland / The Lady Eleanor Holles School TB 20,10 20,10 19,20 +1,2 20,40 40,50
24 Olivia Lewis / The Lady Eleanor Holles School TA 19,80 19,80 19,70 +0,8 20,50 40,30
25 Pippa Merry / The Lady Eleanor Holles School TA 19,00 19,00 19,80 +1,2 21,00 40,00
26 Megan Smith / Mill Hill County High TB 19,20 19,20 19,20 +1,2 20,40 39,60
27 Aiste Karnisauskaite / St Mary's CE TA 19,50 19,50 16,80 +1,0 17,80 37,30
28 Jessica Kayode-Newman / Sarah Bonell TA 15,60 15,60 20,40 +0,8 21,20 36,80
29 Shivani Sanger / Sarah Bonell TA 17,40 17,40 18,60 +0,7 19,30 36,70
30 Allia Zubadi / The Lady Eleanor Holles School TA 15,00 15,00 20,70 +0,8 21,50 36,50
31 Jessica Avery / Bancrofts TA 21,30 21,30 11,20 +0,4 11,60 32,90
32 Demi Harris / St Mary's CE TA 14,50 14,50 17,70 +0,4 18,10 32,60
33 Amy Porton / The Lady Eleanor Holles School TB 10,30 10,30 18,80 +1,2 20,00 30,30
34 Romilly Swarbrick / The Lady Eleanor Holles School TB 12,80 12,80 16,00 +1,2 17,20 30,00
35 Josie Watton / Teddington School TA 15,20 15,20 1,70 +0,2 1,90 17,10
36 Modupe Aegun / St Mary's CE TA 1,50 1,50 1,60 +0,2 1,80 3,30
37 Imogen Maxwell / Surbiton High School 0,00 0,00 0,00 Withdrawn

05/12/2010
Exported from Swescore by British Trampolining
Visit Swescore's homepage.