London Schools 2008
Harlington Sports Centre Sunday 7th December 2008


   ( Enter Club )        
U13 Girls Novice
1 ( Enter Competitor Name )
  Bacons College TA        
U13 Girls Novice
1 Brittnae Henry
2 Leanne Oyeyemi
3 Megan Thompson
4 Zoe Bowen
  Bancrofts        
U19 Girls Elite
1 Aamie Tucker
U13 Girls Novice
2 Morgan McGinn
U15 Girls Novice
3 Hannah Edmundson
  Bancrofts TA        
U11 Girls Novice
1 Ellie Masters
2 Julia Jones
3 Olivia Obrien
U13 Girls Novice
4 Alice Newington Macleod
5 Ella Young
6 Ellie Prideaux
7 Hanna Rushmore
U15 Girls Novice
8 Catriona Philip
9 Jaspreet Gill
10 Stephanie Posner
  Bancrofts TB        
U11 Girls Novice
1 Hannah Curl
2 Jessica Avery
3 Lily Meech
U13 Girls Novice
4 Elana Kaymer
5 Hannah Pedro
6 Laura Gillett
7 Yasmin Abrahams
U19 Girls Novice
8 Caitlin Mehta
9 Emily Walker
10 Sarah Davies
  Bourne Primary Sch        
U11 Girls Novice
1 Lucy Morris
  Chessington Community        
U15 Girls Novice
1 Holly Nelmans
2 Samantha Mahy
  Chigwell School        
U15 Girls Novice
1 KatIE Ennis
  Chingford Foundation TA        
U13 Girls Novice
1 Ciara Hudson
2 Leah Honeychurch
3 Sophie Hall
U15 Girls Novice
4 Mia Listanti
5 Sophie Raven
6 Soraya Suavi
7 Toni Wright
  Crofton Junior        
U11 Girls Novice
1 Hollie Flavelle
U11 Girls Elite
2 Amy Flavelle
  Damick Wood Junior        
U11 Boys Elite
1 Ralph Habgood
  Deansfield TA        
U11 Girls Elite
1 Ella Osindeinde
2 Georgia Wallace
3 Lucy Gilfrin
  Drayton Manor High        
U19 Girls Elite
1 Rebecca Hylton
  Ellen Wilkinson Girls        
U15 Girls Novice
1 Adeane Hardy
  Elthorne Park High        
U13 Girls Elite
1 Clara Pase
  Gaynes School        
U15 Girls Elite
1 Stephanie Watts
  Good Shepherd Primary        
U11 Girls Novice
1 Isabel Lea
  Goodwyn School        
U11 Boys Novice
1 James Karageorgis
  Hallmead        
U15 Girls Elite
1 Jessica Fisher
  Hallmead School TA        
U13 Girls Novice
1 Hannah Borland
2 Holly Conroy
3 Jemma Borland
4 Nicola Emes
  Hallmead School TB        
U13 Girls Novice
1 Charlote Wallis
2 Lucy Reilly
3 May Wright
4 Samatha Wallis
  Hallmead TA        
U13 Girls Elite
1 Ashleigh Envill
2 Ellie Semon-Keene
3 Isabella Woods
4 Rose Mathurin
U15 Boys Elite
5 Alex Jones
6 Cary Emery
7 Jonathan Dutch
8 Karl Mansfield
U19 Girls Elite
9 Alex Helsby
10 Georgia Knight
11 Jemma Shall
12 Olivia Harries
U19 Boys Elite
13 Callum Hogg
14 Daniel Miles
15 Neal Shore
U13 Boys Novice
16 Alfie Jones
17 Charlie Brockwell
18 George Lawrence
19 Tyler Woodward
U15 Girls Novice
20 Connie Kay
21 Georgie Lines-Burley
22 Josie Surman-Wells
23 Rebecca Raison
  Hampton School        
U15 Boys Novice
1 Mathew Bramhall
  Hawes Down Junior TA        
U11 Girls Novice
1 Amy Simpson
2 Becky Street
3 Bethany Legatt
4 Maddie Atack
  Hayes School        
U15 Boys Elite
1 Darren George
U19 Girls Elite
2 Georgina Smaldlridge
U13 Girls Novice
3 Gemma Leggatt
  Hayes School .        
U13 Girls Elite
1 Natalie Gent
U19 Girls Elite
2 Rebecca George
  Hayes School TA        
U15 Girls Novice
1 Amy Salter
2 Gemma Shelton
3 Sophie Whitton
  Hinchley Wood Primary        
U11 Boys Elite
1 Lewis Donovan
  Kingston College TA        
U19 Girls Novice
1 Becky Walker
2 Rachel Tullet
3 Rianna Stuart
4 Rushelle Proctor
  Lady Eleanor Holles        
U19 Girls Elite
1 Stephanie Macaulay
U13 Girls Novice
2 Theresa Honenberg
3 Tk Koroye-Crooks
U15 Girls Novice
4 Clea Fawcett
5 Georgia Galton Ayling
U19 Girls Novice
6 Louisa Bolton
  Lady Eleanor Holles TA        
U13 Girls Novice
1 Ellie Roberts
2 Lavra Toolan
3 Lettie Hawkins
4 Miranda Skeet
U19 Girls Novice
5 Geni Gallyer
  Lady Eleanor Holles TB        
U13 Girls Novice
1 Amelia Ruiz
2 Chloe Angliss
3 Hannah Matchett
4 Lizzie Radford
  Lady Eleanor Holles TD        
U13 Girls Novice
1 Isobel Lewis
2 Kate Llewellyn
3 Natasha Rarity
4 Poppy Russell
  Lady Eleanor Holless TA        
U19 Girls Novice
1 Alice Walton
2 Cariie Day
3 Kate O'Neill
  Malorees Junior        
U11 Girls Novice
1 Jasmine Steyne
  Mill Hill County High        
U13 Girls Novice
1 Bell Naghten
U15 Boys Novice
2 Osimo Unarumli
U19 Girls Novice
3 Shelli Epstein
U19 Boys Novice
4 Jayvon Mcglone
  Mill Hill County High .        
U13 Girls Novice
1 Holly Smith
  Mill Hill County High TA        
U15 Girls Novice
1 Olivia White
2 Rebecca Freeman
3 Selina Cockell
4 Shana Makopa
U15 Boys Novice
5 Adam Morcraine
6 Marcello Cruz
7 Tom Freeman
  Mill Hill County High TB        
U15 Girls Novice
1 Emily Woolfman
2 Stephanie Hunter
3 Tofumi Agbaniyaka
  Oak Lodge School        
U11 Girls Elite
1 India Taylor
  Oaks Park High School TA        
U19 Girls Elite
1 Alex Dutch
2 Danielle Anderson
3 Gemma Hindley
U19 Girls Novice
4 Amy Nneji
5 Elena Cruickshank
6 Naomi Brown
  Queensmead School TA        
U15 Girls Elite
1 Coral Lutteridge
2 Emma Wallace
3 Lauren Simmons
  Reddiford School TA        
U11 Girls Elite
1 Emma Collier
2 Rebecca Hallam
3 Thiviya Sivakanthan
  Sacred Heart        
U13 Girls Novice
1 Georgia Witter
U15 Girls Novice
2 Monica Davies
  Sacred Heart TA        
U13 Girls Elite
1 Anusha Leonard
2 Elena Leonard
U13 Girls Novice
3 Harriet Lea
  Spelthorne Junior        
U11 Boys Elite
1 Sam Preston
  St James Primary        
U11 Girls Elite
1 Saffron Martineau
  St John the Baptist        
U11 Girls Elite
1 Rebekah Lumb
  St Mary'S C/C        
U15 Girls Novice
1 Amy Cooper
  St Mary'S C/E TA        
U13 Girls Novice
1 Maria Barradas
2 Shalana Henry Hinds
U13 Boys Novice
3 Ewan Nelson Adoy
4 Gibson James
5 Samuel Borg
U15 Boys Novice
6 Brilant Breca
7 Josh Down
  St Mary'S C/E TB        
U13 Girls Novice
1 Elizabeth Osunsami
2 Nadine Kupemba
3 Olubukda Williams
  St Marylebone TA        
U15 Girls Elite
1 Jade Day
2 Keisha Cudjoe
3 Le'Reyce Josephs
4 Marie Harris
  Stanley Junior        
U11 Girls Elite
1 Chloe Gowans
  Sunbury Manor        
U13 Girls Elite
1 Zoe Preston
  Teddington School TA        
U15 Girls Elite
1 A N Other
2 Beth Anne Lumb
3 Elizabeth Bickford-Sawkings
4 Georgia Heaton
  The Hollyfield School        
U19 Boys Elite
1 Ross Harding
  Trinity        
U19 Girls Elite
1 Emily Cope
U13 Girls Novice
2 Chloe Scaife
  Trinity C/H        
U15 Girls Elite
1 Kirsty Smith
  Whitefeild School TA        
U15 Girls Novice
1 Hennabeth Brown
2 Laura Ballard
3 Renata Inniss
4 Rhianna Inniss

07/12/2008
Exported from Swescore by British Trampolining
Visit Swescore's homepage.