Synchro & DMT
Harlington Sports Centre 16/11/08


  Coney Hall Cosmonauts        
Under 15 Regional
1 Natalie Gent
U15 Novice Synchro
2 Hollie Flavelle & Nuala O'Donovan
3 Isaac Butler & Beth Leggatt
4 Sophie Bucknor & Eleanor Gent
5 Tabitha Gent & Hannah Bucknor
U15 Intermediate Synchro
6 Isabelle Jones & Gemma Leggatt
7 Lily Paterson & Monic Green
8 Natalie Gent & Amy Flavelle
O15 Intermediate Synchro
9 Joey Hon & Karen Gent
10 Rebecca George & Darren George
  Harlington Hawks        
Under 15 Regional
1 Louise Fontava
2 Megan O'Callaghan
3 William Godbolt
Over 15 Regional
4 Lee Anna Henderson
U15 Intermediate Synchro
5 Alex Pead & Kyle Cox
6 Louise Fontava & Kelly Anne Warner
7 Megan Hepjoscan & Anastasia Godbolt
8 Megan O'Calaghan & Olivia Matoke
9 Rebecca Godbolt & William Godbolt
O15 Intermediate Synchro
10 Amberley Self & Hollie White
11 Daniel Reed & Nicola Bosson
12 Keira Smith & Lee Anna Henderson
13 Lucy Wheeler & Erin Cooper
  Harlington Hawks TA        
Under 15 Regional
1 Anastasia Godbolt
2 Megan Hepjoscan
3 Rebecca Godbolt
National C DMT
4 Amberley Self
5 Katherine Stone
  Harrow        
U15 Intermediate Synchro
1 Emily Plunkett & Shadi Fakouri
  Heathrow        
U15 Intermediate Synchro
1 Amy Roberts & Sapphire Thomson
2 Billy Brill & Jayden Kimptom
3 Karla Palmer & Rebecca MacLaurin
  Kingston / Heathrow        
Advanced Synchro
1 Sam Preston & George Palmer
  Kingston Academy        
Under 15 Regional
1 George Palmer
2 Joseph Edgar
3 Katie O'Connor
4 Maddy Parker
Over 15 Regional
5 Amy Parsonson
U15 Intermediate Synchro
6 Georgia Lanacaster & Rebekah Lumb
7 Joseph Edgar & Lewis Donovan
8 Katie O'Connor & Georgia Grant
O15 Intermediate Synchro
9 Beth Anne Lumb & Georgia Heaton
Advanced Synchro
10 Zoe Preston & Maddy Parker
  Kingston Academy .        
Advanced Synchro
1 Emma Britton & Nicola Britton
  Kingston Academy TA        
Under 15 Regional
1 Georgia Grant
2 Georgia Heaton
3 Georgia Lancanster
4 Georgia Wood
National C DMT
5 Beth Anne Lumb
6 Meghan Tomacki
7 Robbie Robinson
8 Sam Preston
  Queensmead        
Under 15 Regional
1 Sian Austin
Over 15 Regional
2 Sabrina Ferrier
U15 Novice Synchro
3 Abigail Clifford & Ella Ostindeinde
4 Melissa Vickery & Amy Green
U15 Intermediate Synchro
5 Chloe Swallow & Ceara McDonald
6 Lucy Gilfrin & Emma Collier
7 Rebecca Hallam & Georgia Wallace
8 Thomas Leakey & Coral Lutteridge
O15 Intermediate Synchro
9 Jack Coward & Alice Clifford
10 Nicole Yarrow & Frankie Boote
11 Sabrina Ferrier & Sharnna Alveranga
12 Sian Austin & Laura Butler
Advanced Synchro
13 Annie Price & Luisa Brook
  Queensmead / Harlington        
Advanced Synchro
1 Nicola Bristow & Matt Douglas
  Queensmead / Kirklees        
Advanced Synchro
1 Emma Wallace & Katherine Stone
  Team Nova        
National C DMT
1 Joseph Pegram
FIG B
2 Laura Cowling
U15 Intermediate Synchro
3 Clara Pase & Anusha Leonard
4 Emily Wilson & Elena Leonard

16/11/2008
Exported from Swescore by British Trampolining
Visit Swescore's homepage.