London Youth Games 2008
Redbridge Sports Centre Saturday 14th June 2008


  BAR        
London Youth Games
1 Amy Pettitt
2 Bethany Palmer
3 Calum Roche
4 Jack Duggen
  BEX        
London Youth Games
1 Alexander Ure
2 Darlene Tipping
3 Kirsty Russell
4 Michelle Cruise
  BRE        
London Youth Games
1 Kelly Booth
2 Marayo Lasekan
3 Sabrina Ferrier
4 Sharna Henry
  BRO        
London Youth Games
1 Georgie Smalldridge
2 Hayley Miller
3 Monica Fearn
4 Nicola Richmond
  CAM        
London Youth Games
1 Anne-Marie Cheung
2 Dennis McFadden
3 India Khan
4 Kelly Owens
  CoL        
London Youth Games
1 Alice Bexson
2 Charlotte Bexson
3 Emma Lumley
4 Ruth Anderson
  CRO        
London Youth Games
1 Beki Field
2 Cheyne D`Souza
3 Jess Elsey
4 Rosie Smith
  EAL        
London Youth Games
1 Chelsie Williamson
2 Hannah McKnight
3 Jemima Bradley
4 Olivia Clifton
  HAR        
London Youth Games
1 Alexandra Nolan
2 Danielle Swift
3 Nadine Coton
4 Rebecca Hallam
  HAV        
London Youth Games
1 Altay Errol
2 Daniel Miles
3 Ellie Semon Keane
4 Lisa Howerd
  HIL        
London Youth Games
1 Billy Brill
2 Emma Wallace
3 George Palmer
4 Keira Smith
  HKY        
London Youth Games
1 Billy Haygarth-Manchot
2 Conor Kirby
3 Hannaha Willers
4 Jucha Willers
  HOU        
London Youth Games
1 Edward Bryan
2 Joseph Lindsell
3 Sapphire Thomson
4 Tyler Ansell
  ISL        
London Youth Games
1 Elliot Innocent
2 Jayden Kimpton
3 Ryan Norris
4 Shamalane Headley-Cameron
  K&C        
London Youth Games
1 Amler Alexander
2 Caitlin Cooper
3 Charity Cooper
4 Ira Bundy
  KNG        
London Youth Games
1 Alice Macauley
2 Cassy Weitz
3 Jessica Painter
4 Ross Harding
  NEW        
London Youth Games
1 Chelsea Caward
2 Dana Wigington
3 Dionne Levett
4 Natasha Levett
  RCD        
London Youth Games
1 Beth Lumb
2 Georgia Heaton
3 Georgie Grant
4 Stephanie Macauley
  RED        
London Youth Games
1 Alex Dutch
2 Kirsten Ward
3 Kirsty Smith
4 Laura Keys
  SOU        
London Youth Games
1 Latifat Balogun
2 Rowan Rowe
3 Tyler Holder
4 Zenna Agzenay-Rollings
  SUT        
London Youth Games
1 Bradley Palmer
2 Christopher Burke
3 Jade Mitchell
4 Kellie Palmer
  TWH        
London Youth Games
1 Dani Stayte
2 Jordan Ryan
3 Paige Bennattar
4 Sakira Begum
  WLF        
London Youth Games
1 Elliana Sakamoto
2 Emily Cope
3 Joseph Barnes
4 Scott Gregory
  WST        
London Youth Games
1
2 Charlotte Edwards
3 Courtney Charles
4 Mark Bagnall

15/06/2008
Exported from Swescore by British Trampolining
Visit Swescore's homepage.